СПИСЪК на кандидатите за настаняване в студентското общежитие на НВУ „Васил Левски”, район Велико Търново за учебната 2016/2017 г.

ВАЖНО:   НАСТАНЯВАНЕТО СЕ ИЗВЪРШВА В САМО В РАБОТНИ ДНИ ОТ 26.09.2016 г. ДО 30.09.2016 г.!!!
 
Първи курс:
 
Специалност НРС
  1. Теодора Иванова Минчева
  2. Габриела Любомирова Гинчева
  3. Деница Христова Янакиева
  4. Михаела Веселинова Братанова
  5. Николай Петров Бачев
  6. Борислав Михайлов Алексиев
  7. Илиян Стефанов Илиев
  8. Димитър Вълков Калчев
  9. Емил Петров Петров
  10.  Гено Желязков Стоянов
  11.  Атанас Вълчев Атанасов
  12. Иван Драгомиров Драгиев
  13.  Ангел Петров Геров
  14. Александър Радославов Петров
 
Специалност ЗНБАК
  1. Яница Антонова Боянова
  2. Симона Георгиева Петрова
  3. Димитър Божидаров Иванов
  4. Ангел Росенов Славов
  5. Илиян Здравков Стоянов
  6. Владислав Величков Еремиев
  7. Деян Димитров Недялков
  8. Анатоли Любенов Кирилов
  9. Александър Радославов Тодоров
  10. Кристиян Кирилов Шиндарски
  11. Калоян Петров Крумов
  12. Невелин Георгиев Кръстев
 
Специалност ЛС
  1. Вероника Ангелова Асенова
  2. Христина Цветанова Игнатова
  3. Мустафа Хюсеин Мустафа
  4. Кирил Йорданов Йорданов
  5. Кристиян Цветанов Харалампов
  6. Такис Георгиев Енчев
 
Специалност ЗНИ
  1. Марина Димитрова Здравкова
  2. Яница Добромирова Ковачева
  3. Михаил Руменов Иванов
  4. Александър Георгиев Христов
  5. Мирослав Кирилов Маринов
 
Специалност ИМ
  1. Хенриета Тошова Йончева
  2. Михаела Даринова Колева
  3. Десислава Георгиева Христова
  4. Георги Красимиров Франгов
  5. Павлин Христов Йосифов
  6. Симеон Веселинов Митев
  7. Цветан Росенов Мавров
 
Специалност АТТЛ
  1. Иван Павлинов Василев
  2. Асен Севдалинов Аврамов
  3. Христо Миленов Василев
  4. Николай Петров Топалов
  5. Любомир Цанков Цанев
  6. Христо Цанков Дончев
  7. Цветослав Тодоров Ценов
  8. Кристиян Василев Нанев
  9. Иван Савов Савов
  10. Милен Тодоров Жуклев
 
Втори курс:
Специалност НРС
  1. Виктория Радославова Райкова
  2. Камелия Миленова Кирилова
  3. Християн Станимиров Христов
  4. Цанко Пенчев Ангелски
  5. Денислав Йорданов Емануилов
  6. Иван Цветомиров Блъсков
  7. Иван Георгиев Георгиев
  8. Мартин Найденов Николов
  9. Диляна Юлианова Йорданова
  10. Нина Миленова Минева
 
 
Специалност ЗНБАК
  1. Цветомир Красимиров Филипов
  2. Дамян Данчев Христов
  3. Мартин Ивов Иванов
  4. Иван Маринов Христов
  5. Станимир Тодоров Иванов
  6. Цветослав Веселинов Николов
 
Специалност СЛ
  1. Анита Николаева Митова
  2. Красимир Енчев Славов
  3. Костадин Атанасов Вълчанов
 
Специалност ЛС
  1. Петя Петкова Величкова
  2. Теодора Димитрова Георгиева
  3. Ралица Валентинова Кънчева
  4. Веселина Симеонова Георгиева
  5. Антон Иванов Иванов
  6. Калоян Александров Митев
 
Специалност ИМ
  1. Анелия Георгиева Граматикова
  2. Стела Николаева Колева
  3. Александър Людмилов Александров
 
Специалност УРТ-АТ
  1. Искрен Пламенов Богданов
  2. Станчо Мирчев Христов
  3. Павлина Илийчова Радомирска
  4. Едвин Калинов Костов
 
Специалност АТТЛ
  1. Теодора Боянова Петкова
  2. Валентин Атанасов Костадинов
  3. Теодор Иванов Тодоров
  4. Стефан Христов Балджиев
  5. Бисер Райчев Войводов
  6. Димитър Николаев Николов
 
Tрeти курс:
Специалност НРС
  1. Васил Зарков Гъсашки
  2. Иван Димитров Гацов
  3. Иван Тодоров Колев
  4. Павлин Генадиев Братановски
  5. Момчил Георгиев Методиев
  6. Дамян Ангелов Димов
  7. Никола Вельов Николов
  8. Симеон Валентинов Вълчев
  9. Мартин Димитров Николов
  10. Ростислав Свиленов Русинов
 
Специалност ЗНБАК
  1. Жаклин Малчева Арнаудова
  2. Георги Ангелов Пенчев
  3. Денислав Николаев Василев
  4. Росен Ангелов Караиванов
  5. Теодор Йорданов Здравелинов
  6. Васил Василев Продромов
  7. Иван Колев Иванов
  8. Тодор Ангелов Петров
  9. Дженгис Гюрджан Рахмис
  10. Георги Антонов Антонов
 
Специалност СЛ
  1. Тони Герова Войнягова
  2. Сладжана Павлович
  3. Ана Красимирова Илиева
  4. Анна Славчева Славова
  5. Димитър Николаев Димитров
  6. Петър Вълчев Йосифов
  7. Елизабет Ивова Богомилова
 
Специалност ЛС
  1. Валя Валентинова Николова
  2. Петър Марио Весков
  3. Ивайло Красимиров Атанасов
  4. Димо Диянов Димов
  5. Калоян Янков Кънчев
  6. Иван Иванов Иванов
 
Специалност ИМ
  1. Кирил Радославов Кирилов
  2. Мартин Росенов Давидов
  3. Момчил Васев Горанов
  4. Пламен Валерянов Борисов
  5. Христо Иванов Лазаров
  6. Гизем Джюнеит Увечели
  7. Маргарита Красимирова Томова
  8. Ивалин Любомиров Александров
 
Специалност УРТ-ВБП
  1. Катерина Кънчева Баджакова
  2. Венцислав Юлианов Чикеров
  3. Мустафа Салихов Мехов
  4. Тихомир Руменов Божинов
  5. Християн Христов Христов
  6. Марин Иванов Минчев
  7. Емил Станчев Димитров
  8. Християн Валериев Апостолов
  9. Росица Красимирова Пенчева
 
Специалност УРТ-АТ
  1. Ралица Пенева Пенева
  2. Пламен Стоянов Камбуров
  3. Даниел Цветанов Върбанов
  4. Цветомир Атанасов Шеневски
  5. Тонислав Цветанов Томов
 
Четвърти курс:
Специалност НРС
  1. Теодора Великова Георгиева
  2. Георги Иванов Цонев
  3. Халил Максудов Дурасов
  4. Борислав Симеонов Алчев
  5. Ивайло Георгиев Георгиев
  6. Мартин Пламенов Христов
  7. Атанас Ивайлов Димитров
  8. Мариян Божидаров Ковачев
  9. Юмер Ерол Ахмед
  10. Християн Борисов Ставрев
 
Специалност ЗНБАК
  1. Надежда Петрова Минчева
  2. Николета Атанасова Костадинова
  3. Таня Валентинова Комитска
  4. Теодора Йорданова Йорданова
  5. Иван Красимиров Костадинов
  6. Петър Димитров Ячков
  7. Митко Ставрев Георгиев
  8. Петър Димитров Атанасов
  9. Георги Станимиров Димитров
  10. Денислав Огнянов Николов
 
Специалност ЛС
  1. Деница Бориславова Церовска
  2. Виляна Светославова Еманоилова
  3. Мартин Мончев Върбанов 
  4. Марин Петков Илчев
 
Специалност СЛ
  1. Ивелина Ангелова Ангелова 
  2. Мая Георгиева Петкова
  3. Деян Христов Къртев
  4. Христо Иванов Илиев 
  5. Симеон Тихомиров Дерменджиев
  6. Цветомир Веселинов Станчевски
  7. Момчил Миленов Доновски
 
Специалност ИМ
  1. Преслава Огнянова Петрова
  2. Лилиан Венциславова Цонкова
  3. Алекс Димитров Тонев
  4. Ивелин Драгомиров Илиев
  5. Андон Благоев Шкалов
  6. Николай Недков Ганчев
  7. Тошко Желев Стоев
  8. Адриан Илиянов Славчев
  9. Галин Иванов Иванов
 
Специалност УРТ-ВБП
  1. Бисер Николаев Тончев
  2. Анатоли Ивайлов Владимиров
 
 
Специалност УРТ-АТ
  1. Галин Пламенов Николов
  2. Павел Дочев Тодоров
  3. Иван Ненчев Ненов
  4. Петър Кирилов Васев
  5. Атанас Димов Петков
  6. Иван Бориславов Унджиев

Назад